Sykkiikö sydämesi myynnin kasvulle, pitkäjänteiselle kumppanuudelle ja aidoille sisällöille? Niin meidän pulselaistenkin!

Olemme pilkettä silmäkulmassa omaava, ketterä digitoimisto.

Autamme sinua kasvattamaan myyntiä ja hankkimaan asiakkaita aidolla ja laadukkaalla sisällöllä, säästäen aikaasi ydinosaamisellesi.

Tiimiimme palvelee markkinoinnin suunnittelussa, toteutuksessa ja analysoinnissa.

Tarjoamme kokemustamme yrityksesi kasvun tueksi.

Pulselaiset

Veera Kajander

Myynti & Asiakasyhteydet
veera@digitoimistopulse.fi

puh. 0505347266

Ari Helminen
Markkinointi & Asiakaspalvelu
ari@digitoimistopulse.fi
puh. 0401597974
Ilona Antikainen

Suunnittelu & Sisällöntuotanto  ilona@digitoimistopulse.fi
puh. 0505557635

Ville Immonen

Strateginen suunnittelu & Myynnin sparraaminen ville@digitoimistopulse.fi 
puh. 0445092437

Essi Honkonen

Myynti & Asiakashankinta essi@digitoimistopulse.fi 
puh. 0503641213

Antti Kivikangas

Projektihallinta & Teknologiat  antti@digitoimistopulse.fi 
puh.0405749085

Veera Kajander

Myynti & Asiakasyhteydet veera@digitoimistopulse.fi 
puh. 0505347266

Ari Helminen

Markkinointi & Asiakaspalvelu ari@digitoimistopulse.fi 
puh. 0401597974

Ilona Antikainen

Suunnittelu & Sisällöntuotanto  ilona@digitoimistopulse.fi
puh. 0505557635

Ville Immonen

Strateginen suunnittelu & Myynnin sparraaminen ville@digitoimistopulse.fi 
puh. 0445092437

Essi Honkonen

Myynti & Asiakashankinta essi@digitoimistopulse.fi 
puh. 0503641213

Antti Kivikangas

Projektihallinta & Teknologiat  antti@digitoimistopulse.fi 
puh.0405749085

Oppaat

Oppaissamme jaamme ajankohtaista tietoa ja oivalluksia markkinoinnin ja myynnin maailmasta. Annamme fiksuja vinkkejä ja ohjeita säännöllisin väliajoin.

 

Ota yhteyttä

Varaa nopea verkkotapaaminen tai soita, niin kerromme sinulle lisää, miten pystymme auttamaan.

Kasvu alkaa aina ensitapaamisesta

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue